0_Спорт.ПорталФудбал

Рамос: Одиме на пауза како лидери

Капитенот на Реал Мадрид, Серхио Рамос по натпреварот од 8. коло од шампионатот на Шпанија против Гранада (4:2) порача дека тимот ќе продолжи да работи напорно за да го задржи првото место.

Back to top button
Close
Close