0_Sport,PortalFutboll

Ramos mund të mungojë në ndeshjet e mbetura në La Liga për shkak të lëndimit

Mbrojtësi dhe kapiteni i Real Madridit, Serhio Ramos mund të mungojë nga ndeshjet e mbetura në kampionatin spanjoll, njofton “As”.

Back to top button
Close
Close