0_Македонија.ПорталПолитички партии

Рамбабова: Со „Акција 21“ преземаме активности за конечно запирање на коронавирусот

СДСМ како одговорна партија, партија којашто е целосно посветена на евроинтегративниот процес, со силна  мотивираност ги поставува европските стандарди тука, дома , во нашата држава, во сите сфери на општеството.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close