BallkanBallkan.PortalSvet.Slajder

Rama: Sigurimi i vaksinave është ëndërr për shkak të së cilës nuk mund të fle

Kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama deklaroi sot se vaksinimi masiv i popullatës do të shpëtonte turizmin dhe do të ishte një ndihmë e madhe për biznesin.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close