BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Rama e pranoi dërgesën nga Fajzeri dhe paralajmëroi sasi të reja dhe intensifikim të vaksinimit kundër Kovid-19

Në Shqipëri mbrëmë vonë, në aeroportin ndërkombëtar, mbërriti dërgesa e re prej 15.210 vaksinash nga kompania Fajzer, me çka deri më tani kanë mbërritur 22.230 vaksina nga 500 mijë të dakorduara.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close