0_Web_АктуелноSvet.SlajderБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Рама до Мета: Вистината за морската граница со Грција е јасна како сончева светлина

Рама во објавата на Твитер, Мета и главните политички ликови во замјата ги нарече злобници, а „вистината за границата е јасна како сон оти ќе се оди на суд“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close