BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Rama dhe Basha me akuza të ndërsjellta

Në kushte të gjendjes së përkeqësuar epidemiologjike me Kovid-19, nuk kanë të ndalur akuzat e ndërsjellta mes kryeministrit dhe lider i Partisë Socialiste, Edi Rama dhe lideri të Partisë opozitare demokratike, Lulzim Basha.

Back to top button
Close
Close