БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Рама: Чекаме пред врата со години, повеќе ништо не ме изненадува од Брисел

Албанскиот премиер Еди Рама за француската телевизија Франс 24 изјави дека повеќе ништо не може да го изненади од Брисел.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close