0_Македонија.ПорталОпштество

Ракометари и продавачи на „Лице в лице“ заедно ја одбележуваат Меѓународната недела на продавачи на уличен печат

Ракометарите од Македонската ракометна супер лига членови на „Вардар“, „Металург“, „Пролет“ и „Прилеп“ неделава ќе им бидат главна поддршка на продавачите на единственото улично списание во земјава „Лице в лице“, во рамките на одбележувањето на  Меѓународната недела на продавачи на уличен печат што трае од 1 до 7 февруари.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close