Политички партии

Работниот викенд на СДММ започна во Брвеница, караванот „Млади локално заедно“ со младите од Брвеница и Тетово

Скопје, 12 јуни 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close