Дописници МКДОпштински вестиХроникаХроника.Портал

Работник повреден во Кавадарци 

Триесет и шестгодишно лице се повредило извршувајќи работни задачи во Кавадарци, информира денеска портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close