0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Работилница на тема „Воспоставување на земјоделски осигурителен пул“

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство Арјанит Хоџа денеска ќе учествува на почетокот на работилницата на тема „Воспоставување на земјоделски осигурителен пул“.

Back to top button
Close
Close