Svet.SlajderСветСвет.Портал

Работата на Бајден во првите денови од мандатот ја одобруваат 61 отсто од Американците

Две седмици по започнувањето со работа на новата администрација, повеќето Американци велат дека имаат барем одредена доверба во американскиот претседател Џо Бајден и неговата способност да управува со многуте кризи во нацијата, вклучително и пандемијата на коронавирус.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close