Svet.SlajderСвет

Рабеи: Нема ненадминливи бариери за оживување на Договорот за иранската нуклеарна програма

Иран денеска потврди дека не постои застој во преговорите за оживување на Договорот за иранската нуклеарна програма

Back to top button
Close
Close