0_Web_АктуелноSvet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Раб: Сакаме подобри односи со Москва, но ќе ја натераме да плати за злонамерното однесување

-Треба да се прилагодиме на новите закани со кои се соочуваме. Ова ќе го сториме со тоа што на Русија и другите непријателски држави ќе им ставиме јасно до знаење дека ќе ги повикаме на одговорност и ќе ги присилиме да платат за нивното злонамерно однесување, изјави Раб за „Скај Њуз“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close