0_Магазин.ПорталСцена

Рајан Рејнолдс уште еднаш за важноста на грижата за личното психичко здравје

Мислам дека е важно да ги споделуваме искуствата едни со други, затоа што кога ќе се чувствувате како да не сте сами во нешто низ коешто минувате, кога ќе сфатите дека не сте сами, тоа ве растоварува на начин кој е скоро неопислив, објаснува тој.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close