Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Рјабков: Од администрацијата на Бајден Русија не очекува ништо добро

Москва не очекува ништо добро од администрацијата на новозибраниот американски претседател Џо Бајден, изјави заменикот министер за надворешни работи на Русија Сергеј Рјабков.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close