0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderShoqëri

Nuk ka agjendë të fshehtë në regjistrim, nuk është vonë të gjitha partitë të përfshihen në zbatimin e saj, thotë Mariçiqi

Qeveria nuk ka kurfarë agjende të fshehtë në regjistrim, ndërkaq politizimi i tij dhe sforcimi I fushatës negative, mund vetëm të krijojë tensione, tha sonte ministri i Drejtësisë, Bojan Mariçiq.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close