0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderEkonomiMakedonija.SlajderPolitikë

Qeveria miratoi ligjet për implementimin e pakos së katërt të masave

Qeveria në seancën e sotme të 14-të ka miratuar Projekt-ligjin për mbështetje financiare të punëdhënësve të prekur nga kriza shëndetësore ekonomike e shkaktuar nga virusi Kovid-19 për pagesën e pagave për muajt tetor, nëntor dhe dhjetor 2020.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close