0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Qeveria mbetet e përkushtuar në zbatimin e Marrëveshjes së Prespës

Qeveria e Republikës së Maqedonisë të Veriut mbetet e përkushtuar në zbatimin e Marrëveshjes së Prespës, i cili e hapi rrugën e integrimit të vendit në NATO dhe në BE, deklaroi sot ë konferencë për media zëdhënësi i qeverisë, Muhamet Hoxha. 

Back to top button
Close
Close