0_Web_Përzgjedhja e redaktoritHendbollSport.SlajderVideo deklaratë

Qeveria do t’i shpërblejë hendbollistët e Vardarit me 600 mijë euro

Shpërblimi prej 500,000 eurosh do t'i jepet hendbollistëve të Vardarit ngas Qeveria pasa fitores së Ligës së Kampionëve, ndërsa 100,000 euro shtesë do të jepen nga Agjencia për Rini dhe Sport, njoftoi në profilin e tij në Fejsbuk, kryeministri Zoran Zaev pas takimit të sotëm me kampionët evropianë.

Back to top button
Close
Close