0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikë

Qeveri: Nuk është diskutuar për ndryshimin e flamurit, stemës ose himnit të shtetit

As në Qeveri, as në partinë në pushtet LSDM, as me kryeministrin Zaev nuk është biseduar për ndryshimin e flamurit, stemës dhe himnit të shtetit, thonë nga Qeveria për MIA-n, pas interpretimeve në opinion të deklaratës së liderit të BDI-së dhe partner koalicioni në qeveri, Ali Ahmeti rreth simboleve shtetërore.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close