EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Qendra ruse: Janë zbuluar më shumë se 80 mutacione të koronavirusit të ri 

Qendra shtetërore ruse e kërkimit për Virologji dhe Bioteknologji "Vektor" ka zbuluar më shumë se 80 mutacione të koronavirusit, deklaroi sot drejtori i përgjithshëm i qendrës, Rinat Maskjutov.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close