EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Putini pret që samiti me Bajdenin të ndihmojë në krijimin e dialogut

Presidenti rus Vladimir Putin deklaroi se pret që samiti i tij me presidentin amerikan Xho Bajden të ndihmojë në krijimin e një dialogu midis dy vendeve dhe kontakteve personale, kumtuan sot mediat ruse.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close