EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Putini në Kombet e Bashkuara, bëri thirrje të hiqen sanksionet me qëllim të përforcimit të ekonomisë botërore

Presidenti rus, Vlladimir Putin deklaroi dje se përfundimi i "sanksioneve jolegjitime" kundër vendeve si i tij, mund të përforcojë ekonominë botërore të goditur nga koronavirusi dhe të krijojë vende të reja pune.

Back to top button
Close
Close