BotëBotë.Portal

Putini dhe Asadi diskutuan për kthimin e refugjatëve në Siri

Presidenti rus Vlladimir Putin dhe homologu i tij sirian, Bashar al Asad diskutuan sot për kthimin e refugjatëve në Siri.

Back to top button
Close
Close