Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Путин по средбата со Бајден: Разговорите беа конструктивни

Тој го опиша Бајден како искусен државник. - Два часа разговаравме, тоа е нешто што не можете да го направите со повеќето политичари. Тој значително се разликува од поранешниот претседател (Доналд) Трамп, оцени Путин.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close