0_Maqedoni.PortalKronikëKronikë.PortalPolitikë

PTHP-së i është parashtruar njoftim lidhur me incidentet me tifozët

SPB Shkup sot i parashtroi prokurorisë kompetente publike njoftim adekuat lidhur me incidentet në të cilat ishin të involvuar grupet e tifozëve në Qendër të Shkupit dhe në Gjorçe Petrov.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close