0_Спорт.ПорталФудбал

ПСЖ влезе во светот на високата мода, потпишан договор со „Диор“

Фудбалскиот гигант Пари Сен-Жермен (ПСЖ) потпиша договор за двегодишно партнерство со францускиот бренд за висока мода „Диор“, објави клубот од Париз.

Back to top button
Close
Close