0_Спорт.ПорталРезултатиФудбал

ПСЖ го совлада Марсеј, Мбапе и Икарди постигнаа по два гола

Францускиот фудбалски шампион Пари Сен-Жермен синоќа го совлада Марсеј со убедливи 4:0 во последниот натпревар од 11. коло на Лига 1.

Back to top button
Close
Close