Svet.SlajderЕвропа

Првпат по девет години намален бројот на бегалци во Германија

Бројот на бегалци и мигранти во Германија со дозвола за престој на одреден период првапат во девет години е намален, јави „Дојче веле“

Back to top button
Close
Close