0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

Првиот човек на Серија А се надева на скоро враќање на публиката 

Претседателот на Фудбалската федерација на Италија Габриеле Гравина изрази надеж дека епидемиолошката состојба поврзана со коронавирусот ќе дозволи навивачите веќе во јануари да се вратат на стадионите во земјата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close