СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Први интервјуа на Трамп откако ја напушти Белата куќа

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп даде неколку медиумски изјави и тоа беа негови први по напуштањето на Белата куќа, јави ДПА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close