0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

Прва правна победа за Супер лигата

Стопанскиот суд во Мадрид им забрани денеска на УЕФА и ФИФА да преземаат какви и да е мерки против отпочнување на европската Супер лига, јавија вечерва повеќе европски медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close