0_Спорт.ПорталКошарка

Прв тренинг на македонските кошаркарки пред завршните натпревари во евроквалификациите

Македонската женска кошаркарска репрезентација вечерва ги започна еднонеделните подготовки за завршниот февруарски циклус во квалификациите за Европското првенство.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close