Спорт.СлајдерФудбал

Прв тренерски предизвик за Фернандо Торес

Горд сум и среќен, бидејќи пред мене е возбудлив предизвик во кариерата. Ќе дадеме сè од себе да продолжиме да му служиме на клубот, напиша Торес на својот Твитер профил.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close