0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Прв конгрес на гранскиот Независен синдикат на полицијата

Гранскиот Независен синдикат на полицијата денеска одбележува пет години постоење и дејствување 2012-2021 година и го одржува првиот Конгрес, на чиј дневен ред, меѓу другото е и избор на нов синдикален претседател за наредните пет години.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close