Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Протести во Русија, стотина уапсени во Владивосток

Околу сто лица се приведени на денешните недозволени протести на приврзаниците на опозицискиот лидер Алексеј Навални во Владивосток.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close