Svet.SlajderСветСвет.Портал

Протести пред резиденцијата на Нетанјаху

Околу илјада луѓе синоќа протестираа пред резиденцијата на израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху барајќи негова оставка

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close