0_Maqedoni.PortalKronikëKronikë.PortalPolitikë

Protestë për rastin “Monstra” para PTHP-së

Anëtarët e familjeve  dhe mbështetësit e të akuzuarve në rastin “Monstra” sot mbajnë protestë para Prokurorisë Themelore Publike.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close