EvropëEvropë.Portal

Protestë në Itali për shkak të masave Kovid-19

Protestat kundër masave të qeverisë kundër koronavirusit të ri janë zhvilluar në disa qytete italiane, dhe përplasjet midis protestuesve dhe policisë janë zhvilluar në disa tubime.

Back to top button
Close
Close