СветСвет.Слајдер

Протест во Тел Авив против новите ограничувања поради пандемијата

Неколку стотици Израелци протестираа во Тел Авив против новите ограничувања поврзани со пандемијата на коронавирус. Незадоволните луѓе носеа плакати со натпис „Нема пандемија“ и слични пораки, насочени против имунизациите

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close