Дописници МКДПолитички партии

Протест на ВМРО-ДПМНЕ во Прилеп

На протестот што ВМРО-ДПМНЕ вечерва го организираше во центарот на Прилеп беше нагласено дека политиката на власта е сервилна и ги доведе Република Македонија и македонскиот народ пред тешки моменти.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close