Дописници МКДПолитички партии

Протест на опозициската ВМРО-ДПМНЕ во Делчево

Под мотото „Оставка на Заев, слобода на народот” вечерва во организација на опозициската ВМРО-ДПМНЕ и делчевскиот општински комитет се одржа протестен собир со автомобили.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close