Дописници МКДОпштински вести

Протест на граѓани на Охрид против поставување базна станица за мобилна телефонија

Граѓани на Охрид од населбата „Христо Узунов“ попладнево протестираа против поставувањето базна станица за мобилна телефонија на една од зградите во населбата.

Back to top button
Close
Close