0_Македонија.ПорталПолитика

Проштална средба на вицепремиерот Димитров со австралиската амбасадорка Стјуарт

Заменик претседателот на Владата задолжен за европски прашања Никола Димитров денеска имаше средба со нерезидентната амбасадорка на Австралија во Северна Македонија, Рут Стјуарт.

Back to top button
Close
Close