0_Македонија.ПорталПолитика

Проштална средба на спикерот Џафери со уставниот судија Мурати

Претседателот на Собранието, Талат Џафери денеска оствари проштална средба со претседателот на Уставниот суд, Сали Мурати.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close