0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomiShoqëri

Propozim-protokoll për punën e restoranteve për dasma dhe klubet e natës do të dorëzohet te Komisioni për Sëmundje Infektive

 Propozim-protokolli për punën e restoranteve për dasma dhe klubeve të natës do të dorëzohet në Komisionin për Sëmundje Infektive, ranë dakord sot përfaqësuesit e sektorit me zëvendëskryeministrin Fatmir Bytyqin dhe drejtorin e Inspektoratit Shtetëror të Tregut Stojko Paunovski.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close