Svet.SlajderСветСвет.Портал

Пропалестински демонстрации во повеќе делови на светот

Во многу европски и светски градови денеска се одржани протести за поддршка на Палестинците во конфликтот со Израел.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close