0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Пронајдено тело на маж во Гостивар, смртта најверојатно е од истрел на оружје

Безживотно тело на маж на возраст меѓу 30 и 40 години вчера е извадено од водите на реката Вардар во Гостивар чија смрт, според првичните сознанија на Јавното обвинитество, била предизвикана од истрели на огнено оружје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close